MIESTO PRE JOGU

Miesto pre jogu začalo ako YouTube kanál približne pred 3 rokmi. Už vtedy bolo prístupných online veľa videí so zameraním na jogu, no žiadne nebolo v slovenčine a tam vznikol prvý impulz. Naviac mňa vždy bavilo vymýšľať joga zostavy s rôznymi zámermi, či už cielené na zlepšenie fyzickej kondície alebo tej psychickej. Joga poskytuje oboje a každý by mal okúsiť jej omladzujúce a upokojujúce účinky. V dnešnej uponáhľanej a virtuálnej dobe vyhľadávajú ľudia okamžité možnosti a online platforma s joga videami chce práve takúto možnosť poskytnúť. Či už nemôžete do joga štúdia z dôvodu, že na to nemáte čas, že sa hanbíte alebo žiadne štúdio v okolí nemáte, tak veríme že Miesto pre jogu je cesta ako s jogou začať či ako ju mať pravidelne u seba doma.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na miestoprejogu@gmail.com.

SASHA & ROBO

Jednou krásnou náhodou sme na seba naďabili a po čase zistili, že máme rovnaké nápady a v podstate aj ciele. Robo, majiteľ jogového štúdia v Košiciach a Sasha, inštruktora jogy. Obaja vnímame jogu ako nástroj, ktorý skutočne dokáže človeku pomôcť - hlavne mentálne. Sme zástancami toho, že joga má byť nenásilná a chceme svojich študentov viesť k tomu, aby nebažili po dokonalosti v pozíciach, ale o dobrý pocit. Všetko ostatné sa dostaví.

yoga
logo

NAŠI INŠTRUKTORI

Zuzka a Adri. Dve úžasné inštruktorky, každá vo svojom štýle jogy. Adri je inštruktorkou meditačnej jin jogy. Jej spôsob vedenia hodiny vás doslova roztopí na podložke a možno sa aj ocitnete v takej psychickej pohode, že po docvičení sa bude zdať všetko krajšie a jednoduchšie. Zuzka je podobný prípad. Inštruktora príjemnej, vláčnej hatha jogy, ktorá oživuje celé telo, od korienkov vlasov až po nechtíky na nohách. Vidíme sa na podložke.

VYSKÚŠAJTE SI PRÍSTUP NA 14 DNÍ ZDARMA

Získajte bezplatne po dobu dvoch týždňov prístup k joga videám, potom zaplatíte len 20€/mesiac.
Odhlásiť sa môžete kedykoľvek.