VAŠA ONLINE JOGA NA DOMA

Jogové cvičenia na každý deň len za 20€/mesiac.
VYSKÚŠAŤ NA 14 DNÍ

VYBERTE SI SVOJU CESTU JOGOU

CVIČENIE JOGY DOMA

Pravidelná joga pre všetkých, v príjemnej atmosfére, s prirodzeným hlasovým doprovodom a podrobnými inštrukciami, aby ste joga cviky zvládli aj sami.

Základy

Tieto joga cvičenia majú obdobný charakter, aby ste sa dobre oboznámili s klasickou štruktúrou joga hodiny. Prostredníctvom detailných inštrukcií sa naučíte zvládnuť základne joga polohy v stoji aj v sede. Nadobudnete pohyblivosť, flexibilitu a silu. Pravidelným cvičením jogy doma si rozviniete vlastnú joga prax na ktorej neskôr dokážete budovať.

chcem cvičiť
Základy

Rôznorodosť

Joga na každý deň. Ak máte chuť zapotiť sa a odbúrať stres máme pre vás kreatívne cvičenie, vinjasa joga, kedy plynulo prechádzate z jednej polohy do druhej. Ak máte potrebu doplniť si energiu vyberte si power jogu, ktorá bude pokúšať hranice vašej sily. Máte za sebou ťažký deň a nič sa vám nechce? Skúste vláčnu jin jogu, v ktorej sa nemusíte ani raz postaviť. Toto cvičenie jogy vás vždy niečim prekvapí.

chcem cvičiť
Rôznorodosť

Progres

Baví vás skúšať nové polohy? Motivujú vás niektoré pokročilé prvky v joge? Potom cielená a vyvážena jogova prax je to, čomu by ste sa mali venovať. V týchto zostavách sú inštrukcie striedme, keďže sa predpokladá, že väčšinu polôh už poznáte. Spolu budeme budovať silu, skúmať netradičné prechody a skúšať náročnejšie asány.

chcem cvičiť
Progres

VYSKÚŠAJTE SI PRÍSTUP NA 14 DNÍ ZDARMA

Získajte bezplatne po dobu dvoch týždňov prístup k joga videám, potom zaplatíte len 20€/mesiac.
Odhlásiť sa môžete kedykoľvek.