Novinky

jul_novinky_miestoprejogu.png

Ahojte. Už ste nabehli na letný režim? Lebo ja áno. Priznám sa bola som na dovolenke, pozrieť sestru v Londýne, v mojom bezobalovom obchodíku mi vypadli na pár dní brigádničky, takže som bola viac dní než bežne viazaná na miesta mimo jogového štúdia. Preto musím presunúť časť júnových lekcií do júla a ako ospravedlnenie pre všetkých, ktorí majú prebiehajúce predplatné som každému predĺžila prístup na stránku o 14 dní. (vzťahuje sa na všetky aktívne predplatné v období od 15.6.2022 do času zverejnenia tejto správy, t.j. 2.7.2022). Verím, že takto bude mať každý dostatok času si zacvičiť aj júnové zostavy.

V júli a auguste zatiaľ neplánujem ďalšie zostavy, chcela by som sa sústrediť na vylepšenie stránky a od septembra začať s novým formátom. Videá pribúdajú a niekedy viac času zaberie zvoliť si akú jogu cvičiť než samotné cvičenie. Mám pocit, že sama sa v nich strácam a chcela by som tomu dať nejakú jasnú štruktúru, organizáciu.

V priebehu júla vytvorím dotazník a chcela by som, aby ste mi s tým štruktúrovaním pomohli. Čo by ste si na stránke želali, aké nástroje, aké lepšie filtrovanie, atď.

Ak máte už teraz nejaké nápady, komentáre, prosím neváhajte mi napísať na miestoprejogu@gmail.com

Ďakujem a príjemné cvičenie.

S láskou,
Sasha

Joga lekcie na mesiac Júl:

  1. Joga na každý deň: Pre šťastné konce

  2. Vinyasa kolekcia: Otvorené srdce

  3. Joga na ráno: Keď máš svalovku

  4. Joga na každý deň: Pre pocit útulna

  5. Vinyasa kolekcia: Plynulá joga s hudbou

  6. Joga na želanie: Joga pre tehotné flow 2