Novinky

kalendar_januar_header.png

Premýšľali ste o svojich cieľoch v roku 2022? Je začlenenie každodennej jogovej praxe jednou z nich? Prvým krokom je zaviazať sa k tomu, že budete pravidelne cvičiť. A práve na to je tu moja platforma, ktorá vám v tom chce pomôcť, pretože keď môžem ja, môžete aj vy, môže každý.

Dôležité je správne ohodnotiť svoje súčasný stav a jasne si určiť nielen ciele, ale aj jednotlivé kroky k nim. Napríklad, ak som v joge začiatočník a pohybu sa venujem sporadicky, je lepšie začať zľahka a dať si za cieľ odcvičiť jednu, dve jogu týždenne. Ak jogu poznám a chcela by som v nej pokročiť, odcvičiť si každý týždeň jednu hodinu, ktorá je mierne nad moje schopnosti a vytvoriť si tak výzvu.

Jednoducho povedané nestanoviť si nereálne ciele, ale vytvoriť si pôdu pre úspech. Pretože všetci vieme, že pri prvom zlýhaní máme tendenciu to odfláknuť aj nabudúce a nakoniec sa naších cieľov úplne vzdať.


V januári mám pre každého niečo. Pozrite si kalendár pripravovaných jogových lekcií a nezabudnite ma sledovať aj na Facebooku a Instagrame , kam taktiež prispievam s jógovymi radami a krátkymi cvičeniami.

januar_kalendar_videi.png