Novinky

mpj_flatpage_dec23.png

V priebehu decembra sa ponoríme do asán, ktoré takpovediac otvárajú srdce 💛 Či už ste začiatočník, stredne pokročilý alebo pokročilý, každé video vás prevedie prípravou a bezpečným vstupom do záklonov.

Záklonové pozície dokážu byť odstrašujúce, pretože sa v nich možno necítite komfortne, ale ako so všetkým, čím viacej ich budete precvičovať, tým budú pre vás zvládnuteľnejšie. Naviac záklony so sebou prinášajú neskutočný náboj energie a pocit ľahkosti.

December je aj najtemnejší mesiac v roku, kedy sa prirodzene uzatvárame do svojich ulít, či už kvôli zime alebo tme. To môže mať za následok stuhnuté ramená, boľavý chrbát a nechuť. A záklony sú v joge práve na tieto stavy najlepším liekom.

Tma a svetlo.

Jing a Jang.

Rovnováha.

A pamätajte, že záklony nie sú len o chrbte, rovnako tak si budujeme silu v sedacích svaloch a flexibilitu prednej steny tela.

S blížiacim sa koncom roka oslávme radosť z jogy a teplo, ktoré so sebou prináša, najmä počas chladnejších mesiacov a počas sviatkov. Prajem vám mesiac plný zážitkov, ktoré vám otvoria srdce na podložke aj mimo nej.

Krásny december! 🎄✨


Jemný strečing pre ramená (4.12)

Štýl: Joga pre začiatočníkov, jemná joga

Návod ako jemne otvoriť vrchnú časť chrbta. Prvý krok k záklonom pre začiatočníkov.


Duševná vyrovnanosť (7.12)

Štýl: Slow flow

Posilnite zadnú stranu tela, aby ste na konci ľahšie natiahli prednú stranu tela.


Cesta k pokročilým záklonom (11.12)

Štýl: Pokročilá joga

Budeme pracovať na intenzívnej flexibilite chrbta. Stabilizujeme kríže, posilníme ruky a predĺžime bočné strany trupu.


Jin joga s bolstrom (18.12)

Štýl: Relaxačná joga, zdravý chrbát

Cez pasívny strečing za pomoci joga bolstra otvoríme prednú stranu tela. Po tejto joge budete cítiť ramená a chrbát podobne akoby ste cvičili power jogu.


Vnútorné svetlo (21.12)

Štýl: Jemná joga

Introspektívna joga s pozíciami, ktoré uvoľňujú boky, naťahujú prsné svaly a otvárajú ramená. Skvelá keď sú kratšie dni a dlhšie noci..


Veselé Vianoce (24.12)

Štýl: ?

Nechajte sa prekvapiť.